REKRUTACJA / ZAPISY

Informujemy rodziców, że od dnia 4 marca (poniedziałek) rozpoczynamy w przedszkolu postępowanie

rekrutacyjne na rok szkolny 2019/2020.

•    Od 4 marca (poniedziałek) rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w bieżącym roku szkolnym pobierają z biura przedszkola „Potwierdzenie woli korzystania z opieki przedszkolnej w roku szkolnym 2019/2020" (czyli tzw. wolę kontynuacji). Zwrot wypełnionego dokumentu do 15 marca (piątek).

•    Od 4 marca (poniedziałek) rodzice dzieci, które nie uczęszczają do naszego przedszkola pobierają „Wniosek o przyjęcie do przedszkola” wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Zwrot wypełnionego dokumentu do 5 kwietnia (piątek).

Wydawanie i przyjmowanie  dokumentów w biurze przedszkola odbywać się będzie w następujących terminach:

•    poniedziałek:  7.00 – 10.00
•    wtorek:  7.00 – 10.00
•    środa:  7.00 – 10.00
•    piątek:  7.00 – 10.00

•    8 kwietnia (poniedziałek) godz. 13.00 podanie do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych.

Lista zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

•    Od dnia 9 kwietnia rodzice „nowych”dzieci przyjętych do przedszkola pobierają w biurze przedszkola „Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola”. Zwrot wypełnionego dokumentu do dnia 30 kwietnia ( wtorek).

Wniosek o przyjęcie do przedszkola (PDF)

Aboutus slide

Masz pytania?